Hasta Görüşleri

www.suatcanbay.com

 • suatcanbay.com
  Figen TOPALAK

  ‘’ Babam bel fıtığı teşhisiyle 11 Aralık 2018’de ameliyat oldu. Daha sonra çok şiddetli ağrılarla babamın ameliyatta enfeksiyon kaptığı anlaşıldı. Ameliyat esnasında takılan vidalardan kaynaklı olduğu söylenildi. 31 Aralık 2018’de ameliyatla vidalar çıkartıldıktan sonra bizim 4 ay sürecek olan hastane serüvenimiz başladı. Çok kuvvetli enfeksiyon tedavisi görmeye başladık. Bu arada babam yürüyemez ve oturamaz bir duruma geldi felçli gibi bir haldeydi. Bu süreçte gittiğimiz hastanelerde ‘’Bırakın felçli gibi yaşasın.’’ diyen doktorlarda oldu. Babamın kalça kemikleri eridiği için oturamadığı anlaşıldı. Suat hocamızın tecrübesiyle babam 17 Nisan 2019’da yeni bir ameliyatla yürür ve oturabilir hale geldi. Babam artık her ihtiyacını kendisi görebiliyor ama enfeksiyonla mücadelemiz, başka bir hastanede hala devam devam ediyor. Suat hocamıza ayrıca bizi başka bir hastanede de yalnız bırakmadığı için sonsuz teşekkür ediyoruz. Hastasından ameliyattan sonrada desteğini ve ilgisini hiç esirgemeyen gerçekten işini büyük bir titizlikle yapan mesleğinde uzman bir doktor. Sonsuz teşekkürlerimizle Suat hocam iyi ki varsınız. ‘’ Saygılarımla…

 • suatcanbay.com
  Gamze Pekacar

  Son dönemlerde şiddetli kol boyun sırt ağrılarım oluşmuştu hatta sol kolumdan araba bile kullanmakta güçlük çekiyordum boyun fıtığım fazlasıyla büyümüş ve omuriliğe zarar vermiş çok korkup çok endişelenmiştim açıkcası ta ki Suat hocayla karşılaşıncaya dek işinin ustası çok iyi bir hekim mükemmel bir insan. boyun fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi kendisine minnettarım çok şükür ağrılarım geçti ve şuan herşey yolunda elinize emeğinize sağlık hocam herşey için teşekkür ederim.

 • suatcanbay.com
  Büşra Güney

  Annem de doğuştan gelen bir kanal darlığı ve beraberinde birden fazla yerde fıtık , ve disk kayması vardı omurga yapısı oldukça bozulmuş bir haldeydi bizim bu sorunlardan dolayı dördüncü operasyonumuz ve ilk ikisi oldukça başarısız gerçekleşmişti ve uzun bir süreyi tekerlekli sandalye desteği ile geçirdi annem ameliyat olmaktan ve çözüm bulamamaktan o kadar yorulmuştu ki karar vermemiz biraz zor oldu ve küçümsenmeyecek oranda felç riski de sözkonusuydu. Her seye rağmen önce allaha sonra Suat hoca ve ekibine emanet ettik yaklaşık 8 saat süren bir operasyon sonunda bir aksilik olmadan ameliyat tamamlandı şuan iyileşme sürecindeyiz elinden gelen her şeyi büyük bir titizlikle yaptığı için ve tedavinin yanı sıra gerek desteği gerek ilgisi için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Iyiki varsınız… Ayrıca ameliyat boyunca ekibinde bulununan Orhan Mehmethanlı hocamıza da teşekkür ediyoruz.

 • suatcanbay.com
  Mehmet Altan

  Suat hocamı Yozgat’da görev yaptığı yıllardan tanırım. 2000 yılında yakalandığım bel fıtığı hastalığım dayanılmaz duruma gelince 2004 yılında Ankara’da bel fıtıgı ameliyatı oldum kendisine. Kemik yapısında bozulma olması nedeni ile 2007’de tekrar nüksetti ve ayaklarımın altında his kayıpları oldu. Bu sefer Suat hocam yine Ankara’da ikinci ameliyatımda fıtık olan diskleri metalle bağladı. Kendine çok teşekkür ediyorum o günden beri normal hayatımı yaşıyorum. Belimde metalle geziyorum ama bunu hiç hissetmiyorum, hiç bir sıkıntısını bu zamana kadar görmedim. Suat bey yetenekleri üstün bir cerrah. İşine hassasiyeti ve temiz çalışmasını çalışma arkadaşlarından bizzat dinledim. Tekrar tekrar teşekkürler Suat hocam sizi burdan görmek beni çok mutlu etti.

 • suatcanbay.com
  Sevilay Yalçınkaya

  Yaklaşık bir ay önce şiddetli bir ağrıyla karşı karşıya kaldım. Sol bacağımın üzerine hiç basamıyor,yürüyemiyor hatta dik bile duramıyordum. İnternetten araştırdığımda suat canbay ile karşılaştım. Kendisi ameliyat olmam gerektiğini ve platin takmayı önerdiğini söyledi. Yürüyemiyordum ve ağrıdan da ağlıyordum. Yapacak bir şey yoktu be ameliyat oldum. Üç saat süren zorlu bir ameliyat sonrası 6 vida takılmıştı. Be ben ameliyat olduğum gün bütün ağrılarımdan kurtuldum. Kendisi be hastane görevlileri çok ilgiliydiler. Şuan çok şükür çpk iyiyim,hiç ağrım kalmadı ve normal hayatıma dönebildim. Allah sizden razı olsun size be tüm hastane görevlilerine güler yüzünüz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. İyiki varsın.

 • suatcanbay.com
  Hülya Damar

  Suat hocamıza şiddetli ağrı ve uyuşma şikayeti ile gittim. Günlük yaşantımda fazlasıyla zorlanıyordum . MR ve muayene sonucunda disklerimin parçalandığını ondan dolayı ağrı ve uyuşmalarım olduğunu ve acil ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Kendisinden aldığım güven sonucu hiç düşünmeden ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat hakkında beni bilgilendirdi o kadar aydınlattı ki soracak soru bırakmadı. Tek sorum 3 ay sonra kızımın nişanı var o zamana kadar iyileşir miyim hocam oldu kızımın nişanına iyileşmeyi bırakırın halay bile çektim. Parçalanan disklerimin yerine 2 adet platin takıldı. Şimdi çok rahat evimin bütün işlerini yapabiliyorum günlük hayatıma eskisinden daha sağlıklı bir şekilde döndüm . Teşekkürler Suat hocam iyi ki sizi tanımışım İyi ki varsınız 🙂 İlgi ve alakanız için de ayrıca teşekkürler.

 • suatcanbay.com
  Kenan Büyükekmekci

  Babamın omurilik tümörü ameliyatını başarıyla gerçekleştiren hocamız babamın tekrar yürümesini sağlamıştır. Böylesi ağır bir ameliyattan 3 gün sonra babam yürümeye başlaması bu işte en iyisi olduğunu gösterdi. Ameliyat öncesi verdiği güven, ameliyat sonrasında ilgisi mükemmeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz iyi ki varsınız Suat Hocam.

 • suatcanbay.com
  Mehmet Kaya

  Bir ay önce başka bir cerraha bel fıtığı ameliyatı oldum ameliyattan 20 gün sonra şiddetli ağrılarım tekrar nüks etti geceleri uyuyamaz duruma tekrar geldim. İster istemez içimde kuşkular oluştu tekrar ameliyat için, tabiki bir çok dr a başvurdum hatta eski cerraha tekrar ameliyat olma konusunda düşüncem oluşur gibi oldu ancak Suat bey i görüp konuşup diğerlerinin bakmadı açıdan bakarak farklı görüşlerle Beni bilgilendirdi, bilgisi kadar tevazu sahibi ve babacan tavrı beni etkiledi ameliyatımı oldum, fıtığın çıkarılması dılışında tespit ettiği düzeltmeleri de yaptığını açıkladı. Emeğiniz ilginiz sıcak kanlılığınız için çok teşekkür ederim. ”İyi bir hekimde dört nitelik vardır. Nezaketle dinlemek, akıllıca konuşmak, dikkatlice düşünmek ve tarafsızca karar vermek.” (Sokrates)

 • suatcanbay.com
  Ebru Yeğenoğlu Tekin

  Herkese sağlıklı günler … Babamda ortaya çıkan omurga tümörü için gittiğimiz her hastaneden olumsuz yanıtlarla dönmüştük .Hem babamın 75 yaşında olması hem de operasyonun riskleri açısından görüştüğümüz her beyin cerrahı ameliuatı yapmaktan kaçınıyordu .Bu aşamada Suat Beyle karşılaşmamız bizler için en büyük şanstır.Bizi ameliyat konusunda aydınlatmasıyla ,rahatlatmasıyla bikaç gün önce babam ameliyat oldu ve şu an durumu çok iyi ve yaşamamız olası hiç bir riski yaşamadan hastaneden taburcu olduk .Suat Hocam size ne kadar teşekkür etsek az … iyi ki varsınız,iyi ki babamın rahatsızlığında yolumuz sizinle kesişmiş. Saygılar …

 • suatcanbay.com
  Sevim Çakar

  Suat beyi internetteki yorumlar sonucu bulduk.Kendisine skolyoz teşhisiyle gittim.Diğer gittiğim tüm doktorlar da ameliyat olmam gerektiğini söylemişti ama ben Suat beye ameliyat olmaya karar verdim.Çok şükür pişman da değilim.Sayesinde başarılı bir ameliyat geçirdim. Ağrılarım artık yok:)Kendisine ilgisi alakasi ve hoşgörüsünden ötürü çok teşekkürler..

 • suatcanbay.com
  Esra – Fatma Köksal

  Dr. Suat Beyi internetteki yorumlar üzerine bulduk. Annemin dar kanal ve bel fıtığı sorunu vardı. Kendisine muayene olduk, insanı ilişkileri ve tecrübeli bilgileriyle bize güven verdi. Ankara’nın çok ünlü diğer beyin cerrahlarına da muayene olduk fakat bize her konuda tam güveni veren Suat Beyi seçtik. Ameliyatımız oldukça başarılı geçti. Günden güne daha iyi oluyoruz. Dar kanal ve bel fıtığı sorunu olanlar için yazıyorum şehir şehir, doktor doktor gezmenize hiç gerek yok. Tereddütsüz Suat Bey’e gidebirsiniz. Allah Suat beyden razı olsun, ona ve ailesine sağlık sıhhat versin.

 • suatcanbay.com
  Fatih Bölükbaşı

  Doç dr Suat canbay hocam annemi ve eşimi bel fıtığından ameliyat etti göstermiş oldugu ilgi alaka hoş görüşünden dolayı şükaranlarımı sunuyorum ayağının altını öperim benim için çok değerlisin.

 • suatcanbay.com
  Halil ibrahim Solmaz

  4 yıl önce Onkoloji hastanesinde Suat Hocama skolyozdan ameliyat olmuştum Ve Şuan çok iyiyim Ne bir ağrım var nede Başka bir rahatsızliğım Allah Razi olsun.

 • suatcanbay.com
  Gül Fidan Öztürk

  Suat Beye tavsiye üzerine gittim yıllardır fıtık rahatsızlığı yaşayan biriydim fakat hiç doktor hiç bir hastane bana bu konu da hiç yol göstermedi ağrılarım dayanılmaz olmaya başladı bende Suat beye randevu alıp gittim beni muayene etti ve hemen çözümler sunmaya ve neler ola biliceni anlattı ameliyat olursan ne olur olmazsan neler olur okadar alakalı ve biligi bir doktorki gözünüzde herşey canlanıyor ve Suat Beyle beraber ameliyata karar verdik gerekli incelemeler yapıldı ameliyat için ve Suat bey beni 18.05.2018 saat 12:00 da Liv de ameliyata alındım hemameliyat öncesi hem ameliyat sonrası Harika geçti her anı bana anlattılar ve bu konuda bana tam bilgi verdiler Suat bey ameliyat öncesi ameliyat sırasında ve sonrasında yapılan tüm teknikleri anlatan bir bilgi bröşürü verdi bana verilen ilaçlar gramına kadar yazıyordu işte bu diyorsunuz işini ve insanı seven kişi ben Suat hocama sonsuz teşekkürler ediyorum eline ve emeğine sağlık hastenemiz liv e ekibine ve emeği geçen bütün güzel insanlara iyi ki varsınız

 • suatcanbay.com
  Çiğdem Banu Yeşilırmak

  Suat Beyle Onkoloji hastanesinde 2007 yılında tanıştım. Profesyonel cimnastik sporu sonrası yaşadığım bel ağrıları ilerleyen yaşlarımda dayanılmaz boyutlara taşınmıştı. Omurgamda meydana gelen deformasyonla yaşam kalitem düşmüş yürüyemez olmuştum. Ameliyat olamazsın diyen bir dolu doktorun ardından Suat Bey çok kısa sürede beni ikna ederek ameliyat etti. 9 saat süren ameliyatımın ardından omurgamı L1 den başlayarak bel kısmını neredeyse yeniden inşa etti. Bu gün üstünden 11 yıl geçmesine rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadan yaşantıma kısıtlamasız devam edebiliyorum. Uzmanlığı konusunda işini son derece başarıyla yapan bir hekim olarak kendisine müteşekkirim.

 • suatcanbay.com
  Mohammet Saeed AHMED

  السلام عليكم
  إنّ الطب مهنة نشأت مع نشأة الإنسان، فهي ضرورةٌ من ضروريّات الحياة، ولا حياةٌ سليمةٌ دونها، حيث يبذل الطبيب قصارى جهده لإنقاذحياة المرضى، والتخيف من ألمهم، ومعالجة مشاكلهم الصحيّة، وإدخال السرور على قلوب الناس حين يُشفى أحباؤهم من أمراضٍ هددتحياتهم، وينشأ بين الطبيب والأمراض صراعٌ قويٌ ومرهقٌ، والهدف الأسمى للطبيب في هذا الصراع؛ القضاء على المرض، ومعاونةالمريض على العيش بصورةٍ طبيعيةٍ، وبصحةٍ ممتازةٍ لا يحتاج من خلالها أي مساعدةٍ، وكما يهدف الطبيب إلى المساهمة بشفاء المريض،وتوفير البيئة الخالية من الأوبئة والأمراض لجيل الغد، لذلك او ان اشكر الطبيب الاختصاي لجراحة المخ والاعصاب الدكتور القدير (سوات جمباي ) الذي اجري عملية فتق الرقبة لوادي المشلول نصفيا ، وبفضل الله وفضل الطبيب حيث ان والدي بدا بالمشي بمساعدةعلاج الطبيعي . وشكرا

 • suatcanbay.com
  Yaşar Rıza Gürel

  Eşim Tülin Gurel’i muayene için getirdiğimiz ilk günden başlayarak, uyguladığınız ameliyat ve sonrasındaki kontrol/takip işlemlerinin tamamında gösterdiğiniz yaklaşım, güven veren ifadeler, güleryüzlü tavır ve son derece samimi ilgi nedeniyle en içten teşekkürlerimi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyorum.. Saygılarımla..

 • suatcanbay.com
  Gürel Ailesi

  Gürel ailesi olarak hastamıza uyguladığınız başarılı ameliyat, bu işlem öncesi ve sonrasında gösterdiğiniz yakın,samimi ilgi için çok teşekkür ediyoruz.

 • suatcanbay.com
  محمد سعيد

  السلام عليكم ليس هناك أجمل من الاعتراف بفضل شخص علينا، والأفضل من هذا توجيه رسالة معبّرة مليئة بكلمات شكر وتقدير، تعبر عن صدق المشاعر بداخلنا وامتنانِنا لما يقوم به من أجلنا، وقد تكون موجهة للأم والأب والأصدقاء وحتى للمعلمات، وهنا نوجه أجمل عبارات الشكر والعرفان الى الطبيب سوات جمباي الذي اجرى عملية جراحية لوالدي وتم بنجاح كامل بفضل الله وبفضل الطبيب وشكرا

 • suatcanbay.com
  Yasin Acar

  Merhabalar Suat Hocamla şirketimin işyeri hekimi vasıtayla tanıştım. Şikayetim olan omurga problemlerinde tanıyabileceğim en iyi cerrahlardan biri olduğunu söylemişti bana. Kendisi MR sonucumu incelediğinde omuriliğimde büyük ihtimalle iyi huylu olan bir tümör olduğunu ve bunu ameliyat ile almanın en kesin çözüm yolu olacağından bahsetti. Ameliyat tarihini kararlaştırdık. Öncelikle Allah’ın izni ve tabiki Suat hocamın da profesyonel elleri sayesinde bir sıkıntı olmadan sağlığıma kavuşuyorum. Gerek ameliyat öncesi hazırlık sürecinde gerekse ameliyat sonrasındaki ilgisi benim gibi ilk kez ameliyat olan biri için büyük önem arz eden ve hasta psikolojisi açısından rahatlatıcı unsurlardan sadece birkaçı. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi iletiyor herkese sağlıklı günler diliyorum.

 • suatcanbay.com
  Sefa Akburu

  Bundan 1,5 yıl önce talihsiz bir şekilde omurgami kırdım anklilozan spondilit hastalığımdan dolayı kamburlugum vardi kırılmayla birlikte artık karşıyı göremez ,belki de bir süre sonra karşıya bakamaz duruma gelecektim son günlerde sabah kalktığımda ağrılarım iyice arttı Suat hocama geldim muayene oldum 1,5 hafta sonra yaklaşık 8 saat süren cok basarili bir operasyon gecirdim.Amaliyattan hemen sonra yürüdüm bendeki degişiklige çevrem çok şaşırdı Suat hocam hayatımı değiştirdi. Ellerinize sağlık Suat hocam herşey için çok teşekkür ederim.

 • suatcanbay.com
  Ирина Экмекджи

  Уважаемый Доктор Суат! 
От имени отца (Ляш Николая Ивановича) и от всей семьи хотела бы выразить огромною благодарность за ваши труды! В октябре 2017 года у отца обнаружили страшную болезнь «Глиобластома головного мозга, мультиформная» – это самый агрессивный рак головного мозга. Этот диагноз поверг всю нашу семью в шок, времени на раздумья не было, нужно было срочно оперировать папу и удалять опухоль, которая очень быстро росла. К нашему счастью, операцию проводили Вы, у Вас очень большой опыт в подобных операциях. Операция проведена успешно, отец чувствует себя лучше , но , как и всем онкобольным , ему нужно проходить курс радиотерапии и химии. Мы верим, что все плохое уже позади.
Вы очень хороший врач и человек. Несколько месяцев отец уже не находится в больнице, но Вы – единственный врач, который постоянно интересуется его состоянием и поддерживает.
Огромное Вам человеческое спасибо!

 • suatcanbay.com
  Demet Pak

  Omiriliğimde mikrob ankaranın en büyük hastanesinde yanlış teşhis tedavi sonucu iyice büyüdü. Ankaranın bütün doktorlarını gezdim hiçbir dr. yapamayız riskli oldugunu söylediler. Suat hocamı buldum hiç tereddütsüz yaparım dedi. 5 yıl oldu ameliyat olalı 10 platin var omurgamda şükür iyiyim. MİNNETTARIM kendisine sonsuz teşekkürker. Rabbim yolunuzu açık etsin…

 • suatcanbay.com
  ESMERAY HARBELİOĞLU

  Suat Hocam branşında cok profesyonel. Eşimde beyin tümörü vardı. Farkettıgımızde 5 cm dı.Hemen alınması gerekıyordu. Yılların deneyımı ve tecrübesıyle onun sayesinde cok basarılı bır ameliyat gecirdi. Tümörü total alabıldı. Hersey cok ıyı geçti. Hastalarına iletişimi, herşeye bedeldi gerçekten. Onun sayesinde yaşama daha sıkı tutundu. Herşey için cok tesekkur ederız hocam. Şifa veren ellere Allah dert keder vermesin..

 • suatcanbay.com
  Gökçe Pınar AKPINAR

  Uzun zaman bel ağrıları çeken annem, son 1 ay içerisinde boyun ve omuriliğindeki tümörlerin sinirlere baskı yapması ve kırıkların olması sebebiyle şiddeli ağrılarıyla yürüyemez hale gelmişti, diğer hastanedeki doktor yaklaşımları bizi çok tedirgin ettiği için Onkoloji hastanesindeki Dr. Sait hocamız sayesinde çok sevgili Doç. Dr. Suat CANBAY hocamızla tanıştık. Getirdiğimiz sonuçlarla yetinmeyip felç olma riskimizden dolayı bir günde tüm tetkiklerimi yapıp ertesi sabah ameliyatına girmiştir.8 saat süren uzun bir ameliyatla Hocamız annemin yaşam kalitesini arttırmak ve felç olmasını engellemek adına tüm omuriliğini büyük bir çabayla yeniden inşaa etmiştir. Ameliyat öncesi hiçbir şekilde ayakta duramayan, ağrılardan kıvranan annem şuan da ameliyat olmasıdan 4 gün geçmesine rağmen hiçbir ağrısı ve kimsenin yardımı olmadan ayakta durabilmeyi başarmıştır. Dr. Suat hocamızın herşeyden önce şevkatle, büyük bir özenle ve ilgiyle yaklaşması en büyük özelliğidir. Kendisine ne kadar minnettar olduğumuzu inanın kelimelerle ifade edemem. Herşey için sonsuz teşekkür ederiz hocam sizi çok ama çok seviyoruz…

 • suatcanbay.com
  Aylin Mumcu

  Suat hocamla 2014 yılında tanıştım iyiki de tanıdım tüm korkularımı yenmemi sağlayarak, ağrılar içinde geçirdiğim yılların sona ermesini sağladı.Kemik dejenarasyonu olan belime 6 tane platin takarak sağlıma kavuşturdu. Öyle başarılı bir ameliyat ve sonrası yaşattı ki bana minnettarım.

 • suatcanbay.com
  İsmet Feti BORAN

  2012 yılı mayıs ayında belim bükük olarak koltuk değnekleriyle geldiğim hastanede maharetli ellerinizle belime 8 adet platin yerleştirerek beni tekrar sağlığıma kavuşturdunuz. Size tekrar çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

 • suatcanbay.com
  Behice ŞAHİN

  Suat hocama ameliyat olmadan önce çok başarısız bir ameliyat geçirmiştim ve ağrılarım çok daha arttığı gibi artık yol bile yürüyemiyorum, artık umudum kalmamıştı devamlı şiddetli ağrılar çekiyordum. Çok değerli Hakan hocamın tavsiyesiyle Suat hocamla tanıştım. Radikal bif karar alarak ameliyata karar verdim omirilik tamamen eğrilmişti skolyoz vardı. Ameliyat öncesi ve sonrası bir psikolog gibiydi, pansumanımı bile kendi yaptı onun elleri sihirli sayasinde sağlığıma kavuştum Allah onu başımızdan eksik etmesin kdndisini hastalarına adamış idealist bir doktor iyiki sizi tanımışım hocam

 • suatcanbay.com
  Yavuz Aktuğ

  Bel ve kalçamda ağrılar olması nedeniyle hastaneye gidip çektirdiğim MR sonucu fıtık ve yırtık olduğu söylenmişti. Bir ay fizik tedavi ve aylarca manuel terapi gördüğüm halde ağrılarımın azalması gerektiği yerde sürekli ve şiddetli bir şekilde ağrılarımda artma yaşadım. Bunun üzerine tekrar 2017 Temmuz ayında MR çektirdiğimde sacrum bölgesinde 7-8 cm bir kitle görüldü. Hemen onkoloji hastahanesine gitmem gerektiği söylenildi. Bir hafta içerisinde gittim. Bir genel cerrah ve bir de beyin cerrahına muayene oldum. Sinirlerin birleştiği bölgede tümör olmasından dolayı müdahale edemeyeceklerini söylediler. Her gittiğim doktor bana Suat Canbay’ı önerdi. Kendi araştırmalarım sonucu dalında çok başarılı bir doktor olduğunu öğrendim. Derhal numarasını bulup Suat Beye ulaştım. Bu arada tümörün bulunduğu bölgeye müdahale sonucu felç olma gibi büyük bir riskim olduğunu da öğrendim. Bütün tetkiklerimi yaptırdıktan sonra Suat Hoca ile görüşmeye gittim. Onun benimle kurduğu iletişim ve verdiği güvenle gözüm kapalı ameliyat masasına yatmaya karar verdim. 2017 nin Ağustos ayının 26 sında ameliyatımı oldum ve ertesi gün bana söylediği gibi beni ayağa kaldırıp yürüttü. Yürümemde ve hareketlerimde hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tümörün %93 ü alındı. Tedavim halen onkolojide devam etmekte olup Suat Beyle irtibatı kopartmamaktayım. Yaşadığım bu süreç içerisinde Suat Beye bana verdiği destek ve yaptıklarından dolayı büyük minnet duyuyorum. Hayatım rutin bir şekilde eskisi gibi devam ediyorsa bunu Suat Hocama borçluyum. Teşekkür ederim Suat Hocam.

 • suatcanbay.com
  Arzu Beykoz

  Doç.dr Suat Canbay la onkoloji ve eğitim araştırma hastanesinde beraber çalışma şansını bulmuştum. Hayatimda tanıdığım mükemmel ender rastlanacak cerrahlardan biridir. Sayısız hasta onun sayesinde tekrar ayaklarının üstüne basabilmis ve yaşama tekrar sağlıklı bir şekilde dönmüştür. Skolyoz, bel tümörleri, boyun ve bel fıtığı şikayetleri başarılı ameliyat ları sayesinde yok olmuştur. Kendisini insan sagligina adamış Suat Hocama saygılarımı ve selamlarimi iletirim. Sizinle çalışmak onurdu.

 • suatcanbay.com
  Hadiye Aydemir

  2006 yılında tavsiye üzerine Bolu’dan Suat hocama muayene olmak için gittim. İşini yaparkenki ilgisi ve bana güven verdiği için Lomber darlık nedeniyle Suat hocama ameliyat oldum. Allah ondan razı olsun. Ameliyat olduğum gün ağrılarım geçti 12 yıldır hiç bir şikayetim yok. Güleryüzü samimiyeti ilgisi ve sağlığımı geri kazandırdığı için kendisine her gün dua ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutluyum.

 • suatcanbay.com
  Adile Kaşıkçı

  Yıllardır çektiğim acı ve ağrılarımdan sayenizde kurtuldum hocam. rabbime binlerce şükürler olsun ki sizi karşıma çıkardı. Sihirli ellerinizle yıllardır çektiğim acılarımdan kurtuldum. yeniden yaşamaya hayattan zevk almaya ve tekrar gülmeye başladım. bana verdiğiniz bu güzel hayat için çok çok teşekkür ediyorum suat hocam. İyiki varsınız ve iyiki sizin gibi harika bir insanı tanıdım. Rabbim tüm hastara sizin gibi harika mükemmel bir doktor nasip etsin. şuan ki sağlığımın mutluluğumun tek mimarı siz siniz. Her şey için çok teşekkür ediyorum hocam.

 • suatcanbay.com
  Cezile Baykal

  Ameliyat oncesi bel filmlerimi gorup ertesi gunu ameliyatimi basariyla gerceklestirmeniz son iki yildir saglikli ve huzurlu yasamami sagladi. Size mutessekkirim. Benim durumumda olup agri ceken her hastanin sizin gibi mukemmel bir doktorla karsilasmasini dilerim. Allah size saglikli ve uzun omurler versin. Gozlerinizden operim. Emekli ogretmen Cezile Baykal.

 • suatcanbay.com
  Meltem Şeneri

  Dört sene once baslayan şiddetli bel agrilarim dayanilmaz hale gelmis ve sol bacagimi hissedemez olmustum.Bir arkadasimin tavsiyesi ile Suat hocamla tanistik ve beni acil ameliyata alarak felc kalmaktan kurtardi. Şu an yürüyebilmem Suat hocamın başarılı operasyonu sayesindedir. Sonsuz teşekkürler…

 • suatcanbay.com
  Ünzile Doğrul

  Bende bel fıtığından oldum. Çok teşekkür ederim 5 6 sene oldu ağrım yok cok şükür. Allah uzun ömür versin doktorumuza.

 • suatcanbay.com
  Ali Doğrul

  Bel fıtığından ve boyun fıtığından ameliyat oldum. Ellerine sağlık. Ameliyat sonrası hiç bi ağrı sızı yaşamadım. Aynı sene kızım ve eşim de oldu.

Suat Canbay - DoktorTakvimi.com